İletişim

MÜMİN SEKMAN İLE BURADAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ

Sekman’a iletmek istediğiniz mesajlarınız için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Mesajınızı göndermeden önce, aşağıdaki “sık sorulan sorular” kısmını okumanızı öneriyoruz. Mesajınız doğrudan yazara değil asistana iletilmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

SORULAR & CEVAPLAR

Bireysel başarı danışmanlığı seçilerek alınan kişilere yapılmaktadır. Gelecekte başarmak istediği büyük hayalleri olan ve gelecekte olmak istediği yere ulaşmak için, samimi ve yoğun çaba gösteren kişiler kabul edilmektedir. Başvuru forumu için: https://goo.gl/forms/Kcnjre4buZUkomhI2

Kitapçıdan inceleyerek ihtiyacınıza göre sizin karar vermeniz daha doğru olabilir. En genel tavsiyemiz, Her Şey Seninle Başlar kitabıyla başlamanızdır. Bir milyon okur yanılmış olamaz!

Hayat Bilgesi, Başarı Bilimi gibi araştırmaya dayalı kitaplarda, ön araştırmalarda bazı kişilerle çalışabiliyoruz. İleri düzeyde yabancı dil, profesyonel iş disiplini ve yeterli düzeyde yazı yeteneği gerekmektedir. Bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, iletişim formunu kullanarak başvurabilirsiniz.

Mümin Sekman Başarı Seminerleri için ayrı bir web sitemiz bulunmaktadır. Aşağıdağıdaki siteye giderek ayrıtılı bilgi alabilir ve seminer başvurusu yapabilirsiniz: www.muminsekmansemineri.com

Üniversite konuşmaları internetin ve kitapların bu kadar yaygınlaştığı bir dönemde işlevini yitirmiş bir organizasyon modeli olmakla beraber, belirli koşullar altında katılmak mümkün olabiliyor.

Yazarın resmi sosyal medya hesapları şunlardır.

Yazarın Linkedin, Medium gibi diğer mecralardaki sayfalarına ulaşmak için, web sitemizin en altındaki sosyal medya ikonlarını takip edebilirsiniz.

Türk Usulü Başarı kitabı uzun bir süredir revize ediliyor. Gözden geçirilmiş yeni baskı tamamlandığında sosyal medya hesaplarından duyurusu yapılacaktır. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.

Mümin Sekman’ın bireysel katılıma açık semineri çok nadiren yapılmaktadır. Yılda bir veya iki kez yapılan seminerlerden haberdar olmak için, yazarın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Yukarıdaki sık sorularda sorunuzun cevabını bulamadıysanız yazarla iletişim kurmak için, aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.