İletişim

MÜMİN SEKMAN İLE BURADAN İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ

Sekman’a iletmek istediğiniz mesajlarınız için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Mesajınızı göndermeden önce, aşağıdaki “sık sorulan sorular” kısmını okumanızı öneriyoruz. Mesajınız doğrudan yazara değil asistana iletilmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

SORULAR & CEVAPLAR

Mümin Sekman’ın verdiği seminerlerin ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olmak için www.kigem.com sitesine bakabilirsiniz.

Yazarın TEDx konuşmasını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
Başarı(sızlık) yazılımımız nasıl çalışıyor?- Mümin Sekman

Bireysel başarı danışmanlığı hakkında ayrıntılı bilgi almak için, şu linkteki yazıyı okuyabilirsiniz: https://www.kigem.com/egitimler/mumin-sekman-ile-birebir-basari-danismanligi

Kitapçıdan inceleyerek ihtiyacınıza göre sizin karar vermeniz daha doğru olabilir. En genel tavsiyemiz, Her Şey Seninle Başlar kitabıyla başlamanızdır. Bir milyon okur yanılmış olamaz!

Mümin Sekman’ın yetiştirdiği lisanslı başarı eğitmenlerinden biri olmak istiyorsanız, aşağıdaki linkteki formu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Eğitimler açıldığından size bilgi verilecektir.

https://www.kigem.com/egitmenlik

Yazarın resmi sosyal medya hesapları şunlardır.

Yazarın Linkedin, Medium gibi diğer mecralardaki sayfalarına ulaşmak için, web sitemizin en altındaki sosyal medya ikonlarını takip edebilirsiniz.

Türk Usulü Başarı kitabı uzun bir süredir revize ediliyor. Gözden geçirilmiş yeni baskı tamamlandığında sosyal medya hesaplarından duyurusu yapılacaktır. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.

Mümin Sekman’ın bireysel katılıma açık semineri www.kigem.com sitesinde organize edilmektedir. Oradan konu, tarih ve saatlerini öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Yukarıdaki sık sorularda sorunuzun cevabını bulamadıysanız yazarla iletişim kurmak için, aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.