Hayat Bilgesi’nin ikinci kitabı çıktı!

  • Yayınlayan: admin

Mümin Sekman’ın danışmanlığında hazırlanan, dünyanın en etkili insanlarının başarı ve hayat üzerine düşüncelerini özetleyenHayat Bilgesi dizisinin ikinci kitabı yayınlandı. Kitap, “Şu Hayatı Nasıl Yaşamalı?” sorusuna, yüzlerce farklı ve faydalı cevabı bir araya getiriyor.

Kitabın arka kapak yazısı

Hayatımız seçeneklerimiz ve seçimlerimizle şekilleniyor. Seçeneklerimizi hayat hazırlıyor, seçimleri ise biz yapıyoruz.

Hayat yolunda sık sık ‘hayati ikilemlerle’ karşılaşıyoruz; kendi işimizi mi kurmalı, başkasının yanında mı çalışmalı? İsteklerimizle ilkelerimiz çatışınca ne yapmalı? Kendimiz gibi mi olmalı, toplumun onayladığı gibi mi? Hedeflerimizi ne zaman azimle zorlamalı, ne zaman sabırla beklemeli?

Bu gibi sorulara, dünyanın en ağır sıklet beyinlerinin verdiği cevapları öğrenmek, hayatınızda yeni ve yaratıcı ufuklar açabilir.

Hayat Bilgesi dizisi dünyayı değiştiren insanların; başarı, aşk, kariyer, ilişkiler, motivasyon, mutluluk gibi konulardaki tavsiyelerini toplu halde sunan bir ‘hayat bilgisi bankası.’

Bu kitapta Goethe’den Oscar Wilde’a, Nietzsche’den Gandhi’ye, Marcus Aurelius’tan Madonna’ya, William James’ten Bruce Lee’ye, Sam Walton’dan Stephen Hawking’e, Steven Spielberg’den Maya Angelou’ya, Schopenhauer’den Halil Cibran’a kadar birçok ismin hayat değiştiren düşünceleri yer alıyor.

Onlar neler yaşadılar, neler öğrendiler, neler önerdiler? Dünya büyüklerinden dünyanızı büyütecek fikirler Hayat Bilgesi’nde. Algı merceğinizi keskinleştirip, mantık kalitenizi yükseltip, hayata bakış açınızı yeniden yapılandıracak bir kitap!

Hayat Bilgesi-Dünya Büyüklerinden Hayat Dersleri-2 D&R başta olmak üzere tüm kitapçılarda!

www.dr.com.tr

www.hepsiburada.com

www.kitapyurdu.com

www.idefix.com