Okullar için Mümin Sekman kitap desteği

  • Yayınlayan: admin

Gelişim odaklı bir öğretmensiniz. Eğitimin büyük bir “fırsat eşitliği” olduğuna inanıyorsunuz. Öğrencilerinizin başarısından kendinizi sorumlu hissediyor, onlara hayata tutunma tekniklerini kazandırmak istiyorsunuz. “Başarılı olmak öğrenilebilir” felsefesini savunan, okuyanın mücadele gücünü geliştiren, profesyonelce başarmayı anlatan Mümin Sekman okumak ve okutmak istiyorsunuz.

MS kitaplarını önerdiğinizde dezavantajlı ailelerden gelen bazı öğrencileriniz kitapları alamıyorsa, size destek olabiliriz. İdealist, işini iyi yapmaya değer veren ve gelişim odaklı öğretmenlere destek olmak görevimiz. Zeki ama yoksul çocuklara entelektüel destek vermek de kalbimizin atış hızını artıran bir ideal. Birinci sınıf başarı bilgisine ulaşmakta “fırsat eşitliği” sağlamayı tüm gücümüzle destekliyoruz.

Gelişim odaklı öğretmenler ve onların başarılı öğrencileri için, Mümin Sekman kitapları hediye ediyoruz. Yılın belirli dönemlerinde, seçilen öğretmenlere toplu halde kitap yardımı yapıyoruz. İlk olarak 23 Nisan’da ( 2019) 100 sınıfa toplam 1000 adet “Her Şey Seninle Başlar 9+” kitabını gönderdik. Bu süreçte Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kağıthane şubesiyle işbirliği yaptık. Kitap yardımlarımızı, düzenli bir şekilde yapmaya devam edeceğiz.

Siz de, bu sürece katılmak isterseniz, önünüzde iki seçenek var.

  1. Öğrencileri veya kendisi için kitap talep eden öğretmenlerimizden olabilirsiniz.
  2. Öğretmenler ve öğrenciler için, kitap bağışı yapan sponsorlarımızdan biri olabilirsiniz.

Biz kendimiz binlerce kitap hediye ettik. “Biz de destek olmak isteriz” diyen okurlardan gelen talep üzerine onların sponsor olmasına da imkan veriyoruz. Sevdiğiniz bir MS kitabını, öğretmen ve öğrencilere toplu alım yoluyla hediye olarak gönderebilirsiniz.

Aşağıda verilen formu dolduranlara detaylı bilgi gönderilmektedir.

Eğer gelişim odaklı öğretmenseniz, Mümin Sekman’ın başarı kitaplarını okumak ve öğrencilerinize okutmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

https://forms.gle/WaJenQxFBsSpFEmX7

Eğer Mümin Sekman okuruysanız, kitapların öğretmenlere ve öğrencilere ulaşmasına sponsor olarak katkıda bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

https://forms.gle/aeuxjoSsTzc4ybo79