Mümin sekman ile Tamer Karadağlı “Başarı Zirvesi”nde konuştu!

  • Yayınlayan: admin

Karadağlı başarısının sırrını anlatacak

‘Her Şey Seninle Başlar’ adlı kitabın yazarı Mümin Sekman ile yakışıklı oyuncu Tamer Karadağlı, bugün Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda düzenlenecek ‘Başarı Zirvesi 2006’da başarının sırları üzerine konuşacak.

Konferans saat 17.00’de başlayacak. Etkinlikte kişisel gelişim uzmanı Mümin Sekman, sıfırdan zirveye başarı öykülerinin ortak sırlarını analiz ederken Tamer Karadağlı hayatındaki başarılı tecrübelerini anlatacak.

Konferansta başarı yolunda engelleri aşmak, Türkiye’de star olmak ve başarı yolunda kendi iç güçlerini kullanmak üzerine konuşulacak.

23.11.2006

Aynı gazetede 26.11.2006 tarihinde çıkan haber.

Şöhret değil başarı önemli!

Önceki gün, ünlü yazar ve kişisel gelişim uzmanı Mümin Sekman’ın ‘Her Şey Seninle Başlar’ adlı oturumuna konuk olan Tamer Karadağlı, mesleki başarısını ve onu korumayı nasıl başardığını anlattı: “Şöhret nasıl gelmiş ona bakmak lazım. Çünkü şöhret yaptığınız işle gelir. Mesleği belli olmayan birinin şöhreti düşündürücüdür. Şöhret olmak başka, başarılı olmak başka bir şeydir. Ben başarılı olmayı tercih ederim. Ben kendimle yarışıyorum. Etrafıma bakarsam, dengemi kaybederim.”

Medya: www.sabah.com.tr
Tarih: 23.11.2006

Bir yanıt yazın